kontakt

© 2015 Meble Kapi. All Rights Reserved.

sponsoring

Firma KaPi to nie tylko działalność biznesowa skupiona wyłącznie na generowaniu zysków, ale także szeroko rozumiana aktywność związana między innymi ze sponsoringiem zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich inicjatyw.

 

 

LOKALNE ZAANGAŻOWANIE

Meble KaPi, to marka silnie związana nie tylko z regionem, w którym znajduje się fabryka mebli ale także trwale wspierająca lokalne inicjatywy. Do przedsięwzięć, które wspomógł producent mebli KaPi, można zaliczyć m.in.: pomoc organizowaną wspólnie z Senatorem Rzeczpospolitej Polskiej Piotrem Gruszczyńskim przy odbudowie i wyposażeniu 4 domów rodzin pogorzelców w Pruchnowie, wykonanie mebli dla: Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, Domu Dziecka w Trzemesznie, Muzeum Regionalnego w Trzemesznie, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz innych organizacji z powiatu gnieźnieńskiego.

 

 

SPORT

Marka KaPi aktywnie uczestniczy w życiu społeczności gnieźnieńskich kibiców żużla,  sponsorując aktualnie :Łączyńscy-Carbon Start Gniezno. 26 maja 2013 roku marka KaPi była również sponsorem meczu „Drużynowych Mistrzostw Polski”: LECHMA START GNIEZNO–UNIBAX TORUŃ. Dzięki wsparciu producenta mebli KaPi, drużyna z Grodu Lecha ma możliwość dostarczenia miłośnikom tego sportu niezapomnianych emocji, natomiast w podziękowaniu za powyższe inicjatywy producent mebli KaPi otrzymał statuetkę ZŁOTY ORZEŁ 2011, ZŁOTY ORZEŁ 2012 w kategorii SPONSOR BUSINESS oraz statuetki ZŁOTY ORZEŁ 2013, ZŁOTY ORZEŁ 2014 w kategorii SPONSOR PREMIUM.

Z zamiłowania do czarnego sportu marka KaPi wspiera zawodników reprezentacji Polski a zarazem zawodników klubu KS TORUŃ :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wielokrotnego reprezentanta Polski, Adriana Miedzińskiego (https://plpl.facebook.com/miedziak.team)

- seniora reprezentacji Polski Kacpra Gomólskiego

(https://pl-pl.facebook.com/KacperGomolski)

 juniora reprezentacji Polski Pawła Przedpełskiego

(https://pl-pl.facebook.com/pages/Pawe%C5%82-Przedpe%C5%82ski/224963194324248 )

Toruńskiego Anioła - Oskara Fajfer

(https://pl-pl.facebook.com/pages/Oskar-Fajfer/226781310844290);

 

 

KaPi uczestniczy w wielu imprezach żużlowych jako sponsor m.in. SEC- Drużynowe oraz Indywidualne Mistrzostwa Europy w jeździe na żużlu oraz Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego – pierwszego Króla Polski, w sezonie 2012-2014.

 

KaPi wspiera także szwedzkiego żużlowca Magnusa „Zorro”  Zetterstöm`a który obecnie jest zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk.  (https://sv-se.facebook.com/pages/Magnus-ZORRO-Zetterstr%C3%B6m/151054941442),

 

Możemy się też pochwalić faktem  iż w jednym z naszych salonów meblowych gościł  wielokrotny Mistrz Świata, Tomasz Gollob Więcej na stronie:

(http://www.gollobracing.com)

 

 

W sezonie zimowym 2013r. marka KaPi wspierała Turniej Żużlowy na lodzie, organizowany przez jednego z byłych  zawodników Lechmy Start Gniezno, Wojciecha Lisieckiego.  Szczegółowa relacja z zawodów na stronie: http://nicesport.pl/zuzel/105583/wojciech-lisiecki-zwyciezca-wlasnej-gali-lodowej

 

 

W bieżącym roku wspieramy również zawodnika fińskiego Timo Lahti, sześciokrotnego medalistę młodzieżowych indywidualnych mistrzostw Finlandii, który startuje obecnie w lidze polskiej.

Ciekawostką jest, że Producent Mebli KaPi wyposażył w meble domy  takich zawodników jak: Magnus  Zetterstöm, Adrian Miedziński, Łukasz Przedpełski a także Krzysztofa Jabłońskiego – reprezentującego aktualnie barwy Zielonej Góry

Od 2010 roku marka KaPi jest tytularnym sponsorem drużyny w Turniejach Ligi Piłki Nożnej Halowej w Trzemesznie, pod nazwą „Producent Mebli KaPi”, a także Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Niezrzeszonych: KaPi Orlik Cup.

 

 

Więcej na stronie:

 https://pl-pl.facebook.com/media/set/?set=a.304242072979515.65705.179801615423562&type=3 oraz

http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,trzemeszenska-liga-pilki-noznej-niezrzeszonych-kapi-orlik-cup-2014.html

 

Uczestnicząc w lokalnych wydarzeniach marka KaPi czynnie wspierała drużynę U.K.S. Futsal Medan Gniezno oraz corocznie odbywający się Zimowy Bieg Trzech Jezior na terenie Nadleśnictwa Gołąbki, który jest jednym z największych zimowych imprez sportowych w Polsce. Więcej na temat zawodów na tronie: http://zimowybiegtrzechjezior.pl/

Obecnie wspieramy także Grand Prix Trzemeszna w biegach  http://aktywnetrzemeszno.pl/?p=370

 

 

 

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

 

Od roku 2014 Producent mebli KaPi wspiera także Fundację Aktywne Trzemeszno „FAT”, która wraz z Dariuszem Michalczewskim, Romanem Polko, czy też z Przemysławem Babiarzem „zaraziła” nas swoją pasją biegania i staliśmy się tytularnym sponsorem Grand Prix biegów na 10km oraz Pierwszego Biegu Sylwestrowego. Więcej o fundacji i pasjonatach biegania na stronie: http://aktywnetrzemeszno.pl/

Marka KaPi angażuje się również charytatywnie wspierając takie akcje społeczne jak np: Szlachetna Paczka, regionalny Dzień Seniora, upominki dla przedszkolaków itp. Jesteśmy też sponsorem obchodów  20 lecia PZERiI (Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów) w Witkowie.

 

Marka KaPi pomaga również Międzynarodowemu Stowarzyszeniu Policji IPA, które łączy funkcjonariuszy z całego świata bez względu na stopień, wykształcenie, płeć, rasę, barwę skóry, mowę, czy religię, co jednoznacznie odzwierciedla motto stowarzyszenia tj: „Servo per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń). W związku z powyższym z rąk Prezydenta Sekcji Polskiej IPA p. Arkadiusza Skrzypczaka Producent mebli KaPi otrzymał podziękowania za zaangażowanie oraz niesioną pomoc.

 

Trwały rozwój i towarzyszące mu rozszerzanie oferty naszych usług jest dla nas wyzwaniem.

Serdecznie zapraszamy.

realizacje!